1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
p'laaY [B]'ooy'S
Aktiviteti i fundit:
13 Korrik 2014
Anëtarësuar:
8 Dhjetor 2011
Postimet:
257
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Ditëlindja:
5 Prill 1992 (Mosha: 31)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
amerik
Profesioni:
Student

Shpërndaje faqen

p'laaY [B]'ooy'S

Anëtar Aktiv, 31, nga amerik

p'laaY [B]'ooy'S për herë të fundit ishte:
13 Korrik 2014