1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Pjeter
Aktiviteti i fundit:
21 Korrik 2017 në ora 12:57
Anëtarësuar:
20 Nëntor 2015
Postimet:
99
Pëlqimet:
15
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Shkurt 1992 (Mosha: 25)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Berlin
Profesioni:
Studnet

Shpërndaje faqen

Pjeter

Anëtar Fillestar, Mashkull, 25, nga Berlin

www.lspublic.com / Download Games / Download Applications / Download Counter Strike - Addons - Plugins - Maps - CFG / Listen Radio 24/7 :) 15 Tetor 2016

Pjeter për herë të fundit ishte:
21 Korrik 2017 në ora 12:57