1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Pjeter Gjoka
Aktiviteti i fundit:
8 Tetor 2022
Anëtarësuar:
2 Mars 2021
Postimet:
2
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
9 Gusht 1980 (Mosha: 42)

Shpërndaje faqen

Pjeter Gjoka

Anëtar, Mashkull, 42

PERSHENDETJE ! SI TE HEQ F1 BOOT ? 13 Mars 2022

Pjeter Gjoka për herë të fundit ishte:
8 Tetor 2022