1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Pjeter.B
Aktiviteti i fundit:
22 Janar 2018 në ora 01:52
Anëtarësuar:
17 Mars 2017
Postimet:
278
Pëlqimet:
178
Pikë nga trofetë:
43
Gjinia:
Mashkull
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
./.
Profesioni:
./.

Shpërndaje faqen

Pjeter.B

Anëtar Aktiv, Mashkull, nga ./.

Pjeter.B për herë të fundit ishte:
22 Janar 2018 në ora 01:52