1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Pironjan
Aktiviteti i fundit:
17 Nëntor 2018
Anëtarësuar:
22 Shtator 2016
Postimet:
6
Pëlqimet:
11
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
14 Mars 1995 (Mosha: 28)

Shpërndaje faqen

Pironjan

Anëtar, Mashkull, 28

Pironjan për herë të fundit ishte:
17 Nëntor 2018