1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Pirati A.M
Aktiviteti i fundit:
25 Shkurt 2016
Anëtarësuar:
21 Janar 2016
Postimet:
4
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
26 Shtator 1999 (Mosha: 21)

Shpërndaje faqen

Pirati A.M

Anëtar, Mashkull, 21

Pershendetje, une kam krijuar nje wesite me filma, pirati-filma.herokuapp.com, po kerkoj per perkthyes.Nese ka te interesuar te me kontaktoj 21 Janar 2016

Pirati A.M për herë të fundit ishte:
25 Shkurt 2016