1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members PirateKS is Following

 1. boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
 2. cHs

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  33
 3. dns

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 30, nga Inside Gaming
  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58