1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following PirateKS

 1. AlbaNi1

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  237
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  38
 2. Ermal1

  Anëtar, 22, nga Kosova
  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 3. gariks

  Anëtar
  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 4. Kujtim11

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 19
  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  33
 5. Leytrim

  Anëtar, Mashkull, 21, nga Skenderaj
  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
 6. lgdark

  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 7. moondiz

  Anëtar
  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1