1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
PirateKS
Aktiviteti i fundit:
25 Maj 2020
Anëtarësuar:
11 Prill 2010
Postimet:
435
Pëlqimet:
101
Pikë nga trofetë:
68
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Shtator 20

Shpërndaje faqen

PirateKS

Anëtari i muajit II, Mashkull

PirateKS për herë të fundit ishte:
25 Maj 2020