1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Piratal
Aktiviteti i fundit:
31 Tetor 2017
Anëtarësuar:
18 Gusht 2017
Postimet:
11
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
22 Qershor 1999 (Mosha: 21)

Shpërndaje faqen

Piratal

Anëtar, Mashkull, 21

Piratal për herë të fundit ishte:
31 Tetor 2017