1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të phoenix

 1. phoenix liked lojrafati's post in the thread Pyetje A eshte dikush ktu qe eshte seller ne flippa?.

  Po une jam po nuk kam qene aktiv per nje kohe te gjate. Shitjen e pare dhe te fundit e kam bere para nje viti, por llogarine e kam....

  26 Janar 2021 në ora 08:07
 2. phoenix postoi një temë të re.

  Pyetje A eshte dikush ktu qe eshte seller ne flippa?

  Pershendetje E kam nje plan shitjeve per ne flippa dhe pom duhet dikush qe eshte blers apo shites ne flippa. Per ata qe nuk e din...

  Forum: Pyetje dhe Përgjigje

  26 Janar 2021 në ora 03:27
 3. phoenix u përgjigjë tek tema Shitet domain shiko.tv ka visitor dhe fitime ne parking.

  U shit ky domain, mundet me u mbyll tema.

  25 Janar 2021 në ora 22:57
 4. phoenix u përgjigjë tek tema Shitet domain shiko.tv ka visitor dhe fitime ne parking.

  Kush ka Iptv besoj se i duhet 1 domain qe i sjell trafik, kush eshte i interesun e shes me 1 qmim tlir ket domain shiko.tv. Kto jan...

  25 Janar 2021 në ora 06:10