1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following phoenix

 1. ahmet123

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  303
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
 2. chill

  Anëtar, Mashkull, 33
  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
 3. drini1986

  Anëtar, Mashkull, 34
  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. droidalb

  Anëtar, Mashkull, 40
  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 5. Erma8

  Anëtar, Mashkull, 25
  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 6. Euge1

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 22
  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
 7. f.ahm_1

  Anëtar, 29
  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 8. Fiksohu

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 25, nga Prizren
  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  53
 9. Flamur Zena

  Anëtar, Mashkull, 21, nga Kosovo
  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 10. Gent01

  Anëtar, Mashkull, nga Prishtina
  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
 11. Gleni Lame

  21
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 12. hdProfili

  Anëtar, Mashkull
  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
 13. james

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 21
  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
 14. kubE

  Anëtar, Mashkull, 30
  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 15. Kujtim11

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 20
  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  33
 16. mr-robot

  Anëtar, Mashkull, 26
  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 17. Nife

  Femër, 37
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 18. Noraa

  Femër, 25
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  15
 19. oo1o

  Anëtar, Mashkull
  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
 20. qendrimx32323

  24
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0