1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Philipplein16
Aktiviteti i fundit:
27 Qershor 2020
Anëtarësuar:
26 Maj 2020
Postimet:
6
Pëlqimet:
5
Pikë nga trofetë:
18
Ditëlindja:
24 Janar 1996 (Mosha: 25)
Ueb Faqeja:

Shpërndaje faqen

Philipplein16

Anëtar, 25

Philipplein16 për herë të fundit ishte:
27 Qershor 2020