1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ph3wl1
Aktiviteti i fundit:
22 Shkurt 2016
Anëtarësuar:
19 Shtator 2013
Postimet:
33
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
6
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
6 Qershor 1986 (Mosha: 35)

Shpërndaje faqen

ph3wl1

Anëtar, Mashkull, 35

ph3wl1 për herë të fundit ishte:
22 Shkurt 2016