1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members petriti11 is Following

 1. *Nicky*

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 23
  Postimet:
  225
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 2. boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,377
  Pëlqimet:
  1,925
  Pikë nga trofetë:
  348
 3. lumz

  Anëtar Legjendë, Mashkull, 23
  Postimet:
  1,665
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  93
 4. ShenD1

  Anëtar, 28
  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  8