1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Perparim Krasniqi
Aktiviteti i fundit:
22 Nëntor 2014
Anëtarësuar:
16 Nëntor 2014
Postimet:
7
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
8 Dhjetor 1995 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

Perparim Krasniqi

Anëtar, Mashkull, 24

Perparim Krasniqi për herë të fundit ishte:
22 Nëntor 2014