1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
penanov95
Aktiviteti i fundit:
29 Nëntor 2021 në ora 13:37
Anëtarësuar:
14 Tetor 2017
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
10
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
7 Tetor 1995 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

penanov95

Mashkull, 26

penanov95 për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar forumin Faqet Shqiptare, 29 Nëntor 2021 në ora 13:37