1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
PASH4
Aktiviteti i fundit:
27 Janar 2015
Anëtarësuar:
11 Nëntor 2014
Postimet:
2
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
23 Maj 1991 (Mosha: 29)
Vendndodhja:
Shkup - Maqedoni
Profesioni:
Graphic Designer

Shpërndaje faqen

PASH4

Anëtar, Mashkull, 29, nga Shkup - Maqedoni

PASH4 për herë të fundit ishte:
27 Janar 2015