1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Papillon
Aktiviteti i fundit:
19 Dhjetor 2019
Anëtarësuar:
25 Gusht 2014
Postimet:
14
Pëlqimet:
9
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Maj 29
Vendndodhja:
Belgjike
Profesioni:
Software Engineer

Shpërndaje faqen

Papillon

Anëtar, Mashkull, nga Belgjike

Papillon për herë të fundit ishte:
19 Dhjetor 2019