1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
pal
Aktiviteti i fundit:
28 Korrik 2023
Anëtarësuar:
6 Nëntor 2016
Postimet:
93
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Janar 1960 (Mosha: 63)

Shpërndaje faqen

pal

Anëtar Fillestar, Mashkull, 63

pal për herë të fundit ishte:
28 Korrik 2023