1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Pajtim-H
Aktiviteti i fundit:
14 Qershor 2019 në ora 17:48
Anëtarësuar:
27 Shkurt 2010
Postimet:
268
Pëlqimet:
64
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
23 Qershor 1990 (Mosha: 28)
Ueb Faqeja:

Shpërndaje faqen

Pajtim-H

Anëtar Aktiv, Mashkull, 28

8 Vite me ITShqip. :) 14 Korrik 2018

Pajtim-H për herë të fundit ishte:
14 Qershor 2019 në ora 17:48