1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
p4r4d0x
Anëtarësuar:
11 Janar 2010
Postimet:
74
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
using System.Security.Cryptography;
Profesioni:
ITsecurity

Shpërndaje faqen

p4r4d0x

Anëtar Fillestar, Mashkull, nga using System.Security.Cryptography;

Respect Existance Or Expect RESISTANCE 29 Dhjetor 2014