1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të p3n7357

 1. p3n7357 u përgjigjë tek tema Pyetje Per nje plugin ne wp.

  Yoast seo

  15 Korrik 2019 në ora 13:12
 2. p3n7357 liked Hamdisalihi's post in the thread Pyetje Menyra me e mire per te monetizuar nje faqe?.

  Ende sma kane aprovu faqen. Sa i pashe kerkesat e tyne nuk ken diqka absurde ashtu, shpresoj te me pranojne. Faleminderit shume edhe njehere

  15 Korrik 2019 në ora 12:10
 3. p3n7357 u përgjigjë tek tema Pyetje Menyra me e mire per te monetizuar nje faqe?.

  Nqs arrin te pranohesh ne adsterra eshte shume mire

  14 Korrik 2019 në ora 23:29
 4. p3n7357 u përgjigjë tek tema Pyetje Menyra me e mire per te monetizuar nje faqe?.

  Media.net Mgid

  14 Korrik 2019 në ora 22:59
 5. p3n7357 u përgjigjë tek tema Pyetje Menyra me e mire per te monetizuar nje faqe?.

  Cfare gjuhe

  14 Korrik 2019 në ora 21:42
 6. p3n7357 u përgjigjë tek tema Vend Pune Rregullimi i faqes per online blerje.

  Me shkruaj be pm

  14 Korrik 2019 në ora 21:40
 7. p3n7357 u përgjigjë tek tema Rreziko dhe Fito bukur shum..

  Sigurisht nqs zgjat 41 + dit nga dita qe ti investon je I fituar

  13 Korrik 2019 në ora 12:32
 8. p3n7357 u përgjigjë tek tema Pyetje Ku ja vlen me punu si freelancer ?.

  Edhe ajo ashtu si up work eshte Nqs nuk te pranon as ajo futu ne freelancer.com

  12 Korrik 2019 në ora 21:23
 9. p3n7357 u përgjigjë tek tema Pyetje Ku ja vlen me punu si freelancer ?.

  Edhe une te sygjeroh upwork ose people per hour

  12 Korrik 2019 në ora 14:32
 10. p3n7357 u përgjigjë tek tema Rreziko dhe Fito bukur shum..

  Deri tani ka dhene shenja tmira ka pagu pe cdo lloj investimi . Qe do mbyllet shpejt ajo dihet por une personalisht mendoj se do ket...

  12 Korrik 2019 në ora 14:30
 11. p3n7357 u përgjigjë tek tema Kërkoj Google search trick.

  inurl:wix.com

  12 Korrik 2019 në ora 14:23