1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
p3n7357
Aktiviteti i fundit:
17 Qershor 2019 në ora 17:42
Anëtarësuar:
13 Shkurt 2017
Postimet:
351
Pëlqimet:
89
Pikë nga trofetë:
38
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
11 Janar 1995 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

p3n7357

Anëtar Aktiv, Mashkull, 24

p3n7357 për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar listën e forumeve, 17 Qershor 2019 në ora 17:42