1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
oxkos Webmaster
Aktiviteti i fundit:
21 Tetor 2018 në ora 22:46
Anëtarësuar:
18 Gusht 2018
Postimet:
89
Pëlqimet:
36
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Mars 1978 (Mosha: 40)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Angli
Profesioni:
Internet marketing

Shpërndaje faqen

oxkos Webmaster

Anëtar Fillestar, Mashkull, 40, nga Angli

Une jam Nexhi dhe mirrem me Marketing Online per nje kohe te gjat. Kam video tutorial te krijuar ne youtube ketu https://bit.ly/2MXlz1A 18 Gusht 2018

oxkos Webmaster për herë të fundit ishte:
21 Tetor 2018 në ora 22:46