1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Trofetë e dhënë për ose.al

 1. 15
  I dhënë: 7 Mars 2019

  Facebook

  Lidh llogarin tuaj në Facebook, me llogarin ne ItShqip.com!

 2. 5
  I dhënë: 5 Shkurt 2019

  Anëtarë i rregullt

  30 postime të bëra. Me siguri se ju pëlqen këtu!

 3. 2
  I dhënë: 9 Janar 2019

  I pëlqyeshëm!

  Dikush ka pëlqyer ndonjërin nga postimet tuaja. Vazhdo kontributin tuaj që të merrni pëlqime tjera!

 4. 1
  I dhënë: 9 Janar 2019

  Postimi i parë

  Përgjigju në ndonjërën nga temat e forumit për të arritur këtë trofe.