1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ose.al
Aktiviteti i fundit:
16 Janar 2019 në ora 14:12
Anëtarësuar:
9 Janar 2019
Postimet:
17
Pëlqimet:
5
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Gusht 29
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Itali
Profesioni:
Inxhinier Telekomunikacioni

Shpërndaje faqen

ose.al

Anëtar, Mashkull, nga Itali

Punë, punë, natë e ditë, që të shohim pakëz dritë… [N. Frashëri] 9 Janar 2019

ose.al për herë të fundit ishte:
16 Janar 2019 në ora 14:12