1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Oscar
Aktiviteti i fundit:
9 Qershor 2016
Anëtarësuar:
23 Maj 2013
Postimet:
88
Pëlqimet:
26
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Prishtin
Profesioni:
Webmaster

Shpërndaje faqen

Oscar

Anëtar Fillestar, Mashkull, nga Prishtin

r00t~IT 23 Maj 2013

Oscar për herë të fundit ishte:
9 Qershor 2016