1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
OrhanFetahu
Aktiviteti i fundit:
16 Janar 2020
Anëtarësuar:
17 Korrik 2016
Postimet:
72
Pëlqimet:
8
Pikë nga trofetë:
33
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
15 Dhjetor 1998 (Mosha: 21)

Shpërndaje faqen

OrhanFetahu

Anëtar Fillestar, Mashkull, 21

OrhanFetahu për herë të fundit ishte:
16 Janar 2020