1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Orges
Aktiviteti i fundit:
5 Shkurt 2018
Anëtarësuar:
15 Nëntor 2013
Postimet:
20
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
11
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
24 Gusht 1996 (Mosha: 21)
Vendndodhja:
Gjakovë

Shpërndaje faqen

Orges

Anëtar, Mashkull, 21, nga Gjakovë

Orges për herë të fundit ishte:
5 Shkurt 2018