1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following Onfire

 1. edbb

  Anëtar, 22
  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 2. jani Baçi

  Mashkull, nga Gjirokaster,Albania
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 3. Lindi29

  Anëtar, Mashkull, nga Lipjan
  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  28
 4. Mirvan

  Anëtar, Mashkull, 30
  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 5. Vigan Morina

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 20, nga Pejë
  Postimet:
  64
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  23