1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Onfire
Aktiviteti i fundit:
14 Shtator 2016
Anëtarësuar:
6 Mars 2016
Postimet:
144
Pëlqimet:
64
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Mitrovica

Shpërndaje faqen

Onfire

Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Mitrovica

#Mos u trego shumë i ‘ndershëm’ me të gjithë në këtë botë.. Mos harro se pemët me të ‘drejta’ zgjidhen gjithmonë të parat për tu ‘prerë’ 24 Mars 2016

Onfire për herë të fundit ishte:
14 Shtator 2016
  1. Ramos
   Ramos
   Pershendetje shoki pashe inciativen tuaj me pelqej shume a mund ti bashkohem nese ka mundesi nese veq osht e hapur hala Faleminderit
  2. Onfire
   Onfire
   #Mos u trego shumë i ‘ndershëm’ me të gjithë në këtë botë.. Mos harro se pemët me të ‘drejta’ zgjidhen gjithmonë të parat për tu ‘prerë’
  3. Onfire
   Onfire
   #Mos u trego shumë i ‘ndershëm’ me të gjithë në këtë botë.. Mos harro se pemët me të ‘drejta’ zgjidhen gjithmonë të parat për tu ‘prerë’..!
   1. rexhep kikia pëlqen postimin.
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull
  Vendndodhja:
  Mitrovica

  Informacion shtesë

  Firma


  Sikur nje femije te dorezohej qe ne rrezimin e tij te pare, nuk do kishte mesuar kurre te Ecte