1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Trofetë e dhënë për Omerr

 1. 20
  I dhënë: 8 Maj 2017

  Tepër i vlerësuar

  Postimet tuaja janë pëlqyer 250 herë.

 2. 20
  I dhënë: 5 Shkurt 2017

  Geek

  Keni arritur 500 postime geek.

 3. 15
  I dhënë: 5 Qershor 2016

  Seriozisht i pëlqyeshëm!

  Postimet tuaja kanë arritur 100 pëlqime.

 4. 10
  I dhënë: 15 Prill 2016

  Urime Ditëlindjen!

  Trofe i dhuruar për çdo anëtar që ka ditëlindjen!

 5. 10
  I dhënë: 7 Shkurt 2016

  Shumë i pëlqyeshëm!

  Postimet tuaja janë pëlqyer 25 herë.

 6. 10
  I dhënë: 1 Tetor 2015

  I pandalshëm!

  Ju keni bërë 100 postime. Shpresojmë që ju kanë marrur më shumë se një ditë për t'i bërë!

 7. 5
  I dhënë: 26 Korrik 2015

  Anëtarë i rregullt

  30 postime të bëra. Me siguri se ju pëlqen këtu!

 8. 2
  I dhënë: 23 Korrik 2015

  I pëlqyeshëm!

  Dikush ka pëlqyer ndonjërin nga postimet tuaja. Vazhdo kontributin tuaj që të merrni pëlqime tjera!

 9. 1
  I dhënë: 24 Mars 2015

  Postimi i parë

  Përgjigju në ndonjërën nga temat e forumit për të arritur këtë trofe.

 10. 15
  I dhënë: 24 Mars 2015

  Facebook

  Lidh llogarin tuaj në Facebook, me llogarin ne ItShqip.com!