1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Omerr
Aktiviteti i fundit:
30 Janar 2023
Anëtarësuar:
24 Mars 2015
Postimet:
697
Pëlqimet:
286
Pikë nga trofetë:
108
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
15 Prill 1987 (Mosha: 36)
Vendndodhja:
Shkup
Profesioni:
Adsense

Shpërndaje faqen

Omerr

Anëtar i Njohur, Mashkull, 36, nga Shkup

Adsense Acounts !! 26 Tetor 2015

Omerr për herë të fundit ishte:
30 Janar 2023
  1. knsjd
   knsjd
   omerr ke clickjack
   1. Omerr
    Omerr
    Nuk lejohet CJ nforum kerkoj falje ..
    16 Dhjetor 2016
   2. knsjd
    knsjd
    degjova qe shperndan grue falas!
    A do te mundje te me jepje nje sepse me nevojitet per adsese

    tgjitha tmirat
    17 Dhjetor 2016
  2. Ramos
   Ramos
   Ndersa pytja tjeter eshte a kishe pas mundesi me um ndihmu lidhur me My Likes, kam filluar si fillestar por pak a shume mem ndihmuar si me vazhdu me tej
   1. Omerr
    Omerr
    Ne forum egzistojn shume tema per MyLikes edhe un prej aty jam mesuar po seshte problem sat mujm met ndihmu aq
    11 Gusht 2016
   2. Ramos
    Ramos
    Po a ke ndonje faqe per shitje te FB sepse kam mbetur kot :p
    11 Gusht 2016
  3. Ramos
   Ramos
   Omerr , deshta me mbajt kontakt ne lidhur me qat bashkpunimin nese ekziston akoma apo jo pres te inkuadrohem dhe ta jap kontributin me aq sa kam mundesi Flm shume Vlla
   1. Omerr
    Omerr
    Faleminderit i nderuar qe bashkohesh ne kete iniciativ
    11 Gusht 2016
  4. onzino_alb
   onzino_alb
   Omerr mos shet ndonje script ?
   1. Omerr
    Omerr
    qfar scripti si p.sh?
    6 Qershor 2016
  5. the.b00s
   the.b00s
   Shoku omer , desha te pyes dicka a mundem PM.
   1. Omerr
    Omerr
    po sigurish urdhero !
    21 Maj 2016
  6. rebelisistemit
   1. Omerr
    Omerr
    kam postuar ne forum
    12 Prill 2016
   2. rebelisistemit
    rebelisistemit
    po sapo e pash. Nuk ka ndonje mundesi te ma dergosh ne PM? Te betohem per Allah qe e dua per vete e jo per ta shitur
    12 Prill 2016
   3. Omerr
    Omerr
    vella un para 1 jave publikisht ekam patur edhe nuk e ke marrur po pasi e pash ate postim qe per tu shit nuk u desh me postu -_-

    Kalo mir
    12 Prill 2016
  7. Nickads
   Nickads
   selam alejkum vlla, deshta te pys a mund te bashkpunojm kam server dhe domaina poashtu ad sensa, me duhet nje skript. te faleminderit pres pergjigjje
   1. Omerr
    Omerr
    i nderum me shkruaj nPM per meshum !!
    28 Janar 2016
   2. onzino_alb
    onzino_alb
    omerr sa ma shet nje scripts
    6 Qershor 2016
  8. Omerr
   Omerr
   Adsense Acounts !!
   1. Ommer pëlqen postimin.
  9. Omerr
   Omerr
   Musliman Elhamdulilah !
   1. Ommer pëlqen postimin.
  10. Omerr
   Omerr
   Muslim4Life :D
   1. rebelisistemit, Ommer dhe Leeo pëlqejnë postimin.
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull
  Ditëlindja:
  15 Prill 1987 (Mosha: 36)
  Vendndodhja:
  Shkup
  Profesioni:
  Adsense
  CPU:

  2.40 Ghz
  HDD:

  1TB
  RAM:

  4 GB
  Kartela Grafike:

  AMD
  Sistemi Operativ:

  Windows 7 Ultimate
  Monitori:

  Dell

  Informacion shtesë

  Firma

  Lexoe me Kujdes kete lajmerim:
  MOS ME DERGO PM PER NDIHMA TE NDRYSHME POR PERDORE FORUMIN!

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  إِنَّا للهِ وَإِنَّـا إِلَيْهِ رَاجِعونَ (Te Allahut jemi dhe te aj do te Kthehemi)