1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
OmeRfrom02
Aktiviteti i fundit:
26 Janar 2021 në ora 10:50
Anëtarësuar:
17 Korrik 2017
Postimet:
263
Pëlqimet:
54
Pikë nga trofetë:
38

Ndjekë 2

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Mars 2000 (Mosha: 20)

Shpërndaje faqen

OmeRfrom02

Anëtar Aktiv, Mashkull, 20

OmeRfrom02 për herë të fundit ishte:
26 Janar 2021 në ora 10:50