1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
omega_web
Aktiviteti i fundit:
27 Korrik 2017 në ora 01:26
Anëtarësuar:
11 Gusht 2015
Postimet:
339
Pëlqimet:
80
Pikë nga trofetë:
38

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
4 Shtator 1988 (Mosha: 28)
Vendndodhja:
Cloud

Shpërndaje faqen

omega_web

Anëtar Aktiv, Mashkull, 28, nga Cloud

Trust No One ! 26 Mars 2016

omega_web për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën Tutorial per Popcash [FAKE] [USELESS], 27 Korrik 2017 në ora 01:26