1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
oltinjo~
Aktiviteti i fundit:
26 Janar 2014
Anëtarësuar:
26 Janar 2014
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Korrik 10
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Lipjan
Profesioni:
Graphic Designer

Shpërndaje faqen

oltinjo~

Mashkull, nga Lipjan

oltinjo~ për herë të fundit ishte:
26 Janar 2014