1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members olti111 is Following

 1. BomberMaN

  Anëtar Fillestar
  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 2. dDitt.

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 24, nga iPhone
  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
 3. shoock3d

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 25, nga N'rrug t'Zotit
  Postimet:
  301
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. Valdrin Gashi

  Anëtar i Njohur
  Postimet:
  715
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  58