1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
OkeyFriends
Aktiviteti i fundit:
22 Mars 2018
Anëtarësuar:
21 Gusht 2017
Postimet:
6
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
7 Shkurt 1991 (Mosha: 29)

Shpërndaje faqen

OkeyFriends

Anëtar, Mashkull, 29

OkeyFriends për herë të fundit ishte:
22 Mars 2018