1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
nuzi2009
Aktiviteti i fundit:
6 Gusht 2016
Anëtarësuar:
1 Dhjetor 2014
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
14 Prill 1989 (Mosha: 33)

Shpërndaje faqen

nuzi2009

Mashkull, 33

nuzi2009 për herë të fundit ishte:
6 Gusht 2016