1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
NQeriqi
Aktiviteti i fundit:
29 Shtator 2016
Anëtarësuar:
29 Shtator 2016
Postimet:
3
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Korrik 1965 (Mosha: 55)

Shpërndaje faqen

NQeriqi

Anëtar, Mashkull, 55

Nese ka dikush nevoje për webfaqe net um kontakton. Referenza esht: www.space-agency.de 29 Shtator 2016

NQeriqi për herë të fundit ishte:
29 Shtator 2016