1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Nozzge
Aktiviteti i fundit:
18 Nëntor 2018 në ora 04:00
Anëtarësuar:
31 Tetor 2013
Postimet:
346
Pëlqimet:
23
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
4 Shkurt 1993 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

Nozzge

Anëtar Aktiv, Mashkull, 25

Nozzge për herë të fundit ishte:
18 Nëntor 2018 në ora 04:00