1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
nokus
Anëtarësuar:
17 Dhjetor 2013
Postimet:
70
Pëlqimet:
7
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
19 Maj 1980 (Mosha: 40)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
itali

Shpërndaje faqen