1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Noida
Aktiviteti i fundit:
6 Tetor 2021
Anëtarësuar:
17 Mars 2016
Postimet:
25
Pëlqimet:
28
Pikë nga trofetë:
23
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
14 Gusht 1995 (Mosha: 28)

Shpërndaje faqen

Noida

Anëtar, Mashkull, 28

Noida për herë të fundit ishte:
6 Tetor 2021