1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Nofka
Aktiviteti i fundit:
14 Prill 2016
Anëtarësuar:
9 Shkurt 2010
Postimet:
382
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
28
Ditëlindja:
4 Qershor 1993 (Mosha: 28)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Suharekë
Profesioni:
IT

Shpërndaje faqen

Nofka

Anëtar Aktiv, 28, nga Suharekë

Nofka për herë të fundit ishte:
14 Prill 2016