1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
nintendo_host
Aktiviteti i fundit:
25 Nëntor 2018
Anëtarësuar:
21 Tetor 2018
Postimet:
7
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Tetor 1997 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

nintendo_host

Anëtar, Mashkull, 22

nintendo_host për herë të fundit ishte:
25 Nëntor 2018