1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Nikson
Aktiviteti i fundit:
4 Nëntor 2017
Anëtarësuar:
15 Qershor 2017
Postimet:
14
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
3

Ndjekësit 1

  1. edb
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
6 Korrik 1992 (Mosha: 28)

Shpërndaje faqen

Nikson

Anëtar, Mashkull, 28

Nikson për herë të fundit ishte:
4 Nëntor 2017