1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Niki18
Aktiviteti i fundit:
2 Korrik 2020
Anëtarësuar:
13 Mars 2018
Postimet:
4
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
19 Tetor 1988 (Mosha: 31)

Shpërndaje faqen

Niki18

Anëtar, Mashkull, 31

Niki18 për herë të fundit ishte:
2 Korrik 2020