1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
NikeZzy
Aktiviteti i fundit:
14 Shkurt 2018
Anëtarësuar:
23 Janar 2018
Postimet:
5
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
29 Dhjetor 1996 (Mosha: 21)

Shpërndaje faqen

NikeZzy

Anëtar, Mashkull, 21

NikeZzy për herë të fundit ishte:
14 Shkurt 2018