1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
NigguHzZ
Aktiviteti i fundit:
9 Mars 2018
Anëtarësuar:
22 Tetor 2010
Postimet:
523
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
36
Ditëlindja:
22 Korrik 1997 (Mosha: 23)
Vendndodhja:
Kosovë
Profesioni:
Nxenes

Shpërndaje faqen

NigguHzZ

Anëtar i Njohur, 23, nga Kosovë

NigguHzZ për herë të fundit ishte:
9 Mars 2018